PROJEKT MŠMT 2005/2006 - Nové přístupy k uplatnění ICT ve výuce na SOŠ

      PROGRAMOVÁNÍ

ODBORNÉ PŘEDMĚTY


TECHNOLOGICKÉ PROGRAMOVÁNÍ
Příručka je zpracována v EdgeCAM 9.75 a určena pro výuku programování CNC strojů, obsahuje základní úlohy pro tvorbu obráběcích postupů v prostředí frézování a soustružení. Zpracováno také jako elektronická publikace v programu Zoner Context.
Autor: Ing. Folwarczny Stanislav

pdf_button.png Technologicke_programovani_v_EdgeCAM.pdf
winrar.gif Technologicke_programovani_v_EdgeCAM_v_ZonerContext4.exe

 


STROJNÍ A TECHNOLOGICKÁ MĚŘENÍ
Příručka obsahuje komlexní návod pro úlohy strojního a technologického měření včetně použitých měřidel, popisu zařízení, vyhodnocení a zpracování. Příručka je rovněž zpracována v Zoner Context 4. Z důvodu velikosti 852 MB je k dispozici na vyžádání nma adrese: sekretar@sps-karvina.cz
Autor: Ing. Ochmanová Marie

pdf_button.png Strojni_a_technologicka_mereni.pdf

 


SIMULACE LISOVÁNÍ
Příručka je zpracována jako manuál pro práci v eta/DYNAFORM 5.2 a určená pro výuku modelování a simulace technologických procesů tváření lisování s možností ověření správnosti návrhu nástroje a materiálu na virtuálním prototypu.
Autor: Ing. Kijonka Miloš

pdf_button.png Simulace_procesu_lisovani_v_etaDYNAFORM.pdf

 


CHEMICKÝ MONITORING
Příručka Monitorování vod část teoretické základy je souborem teoretických základů v monitoringu vod, popisuje látkové složení vod, odběry vzorků vod, základní rozbory jednotlivých složek vod, základní metody chemických analýz, validaci metod, popis a statické zpracování analytických chyb. Část práce v chemické laboratoři je návodem pro monitorování vod.
Autor: Diviš Marian

pdf_button.png Monitoring_vod_cast_teoreticke_zaklady.pdf
pdf_button.png Monitoring_vod_cast_prace_v_chemicke_laboratori_v_ZonerContext4.exe

 
Design by Robo 2006