csendeplrusk

 

 

 Výuka od 4. ledna 2021

probíhá distančním způsobem.

 

 

ELEKTROTECHNIKA 26-41-M/01
Zaměření: Mechatronika
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE
18-20-M/01

STROJÍRENSTVÍ 23-41-M/01
Zaměření: CNC stroje, ROBOTIKA

DOD - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

termín zůstává, zkratka zůstává, měníme jen způsob setkání na online
D O D
DEN OTÁZEK A ODPOVĚDÍ
čtvrtek 21. ledna 2021 od 14 do 18 hodin

Připojte se zde: 

HLAVNÍ SCHŮZKA- všeobecné informace o naší škole

 

Schůzky k jednotlivým oborům zde: 

připojte se k nám, pokusíme se Vám prostřednictvím prezentace a odpovědí na Vaše otázky přiblížit naši školu,
její studijní obory a podat informace o studiu a všem, co Vás zajímá

20 let Moravskoslezského kraje

VP

Facebook

Google

Spolupracujeme s podniky našeho regionu:

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. KOVONA SYSTÉM, a.s., Český Těšín Karimpex strojírny s.r.o. Veolia Energie ČR, a.s. ŽDB DRÁTOVNA a.s. ČEZ Envirta.cz, Praha Gates Hydraulics s.r.o., Karviná Kohut Třinec LIFT COMPONENTS s.r.o.   COMTRIX spol. s r.o.    Třinecké železárny, a.s.

 Spolupráce se školami:

Zespół Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim 	Wodzisław Śląski, PolandPowiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego 	 Wodzisław Śląski, PolandScuola di Robotica Genova, ItalyKayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kayseri, TurkeyArif Molu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 	Kayseri, TurkeyInstituto Superiore Statale "E.Montale-Nuovo IPC" 	Genova, Italy

 VŠB- TU  Ostrava Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné