csbgdaenfrdeelhuitlvplrusksv

Kroužek techniky

thumbnail imageVzhledem k aktuální situaci se kroužek techniky až do odvolání konat nebude.
 
Ve čtvrtek 1. října zahájíme na naší škole Kroužek techniky, který je určen pro žáky základních škol. Zakoupili jsme zajímavé, moderní stavebnice Microbit a proto hned v prvním kroužku se pokusíme postavit a naprogramovat autíčko. Pokud nám to situace dovolí, kroužek bude probíhat každý čtvrtek od 14.30 do 15.45 v prostorech naší školy. 
S ohledem na současnou situaci je třeba dodržovat hygienické zásady: povinné roušy, povinná dezinfekce rukou při vchodu do školy (v automatu hned ve vestibulu), přezůvky. Těšíme se na setkání s vámi a věříme, že se formou hry a zajímavých možností naučíte moderní techniku co nejlépe využívat. 
 
Pokud byste měli zájem se ještě do kroužku přihlásit, přihlášku vyplňte zde: https://bit.do/krouzek-techniky