V rámci projektu GLOBE měříme teplotu vzduchu.
Vždy v 7 hodin ráno a v solární poledne.       

Google

O škole

Naše úspěchy

 

Úspěchy našich studentů na odborných akcích ve šk. roce 2011/12

15.5.2012 - Vojtěch Šotola - 12. místo v krajském kole 53. Fyzikální olympiády.

 

Úspěchy našich studentů na odborných akcích ve šk. roce 2010/11

 

Akce:

•    Mezinárodní strojírenský veletrh - Soutěž  programátorů Abraham Taska (4. B) - 1 místo
•    Talent  regionu , Třinec, 15. 6. 2011 - ocenění úspěšných studentů - Vítězslav Částka (2. E),
     Tomasz Wojnar (3. C), Abraham  Taska (4. B)
•    Strojařská soutěž SPŠ Ostrava Vítkovice - Dominik Grácz, Tomasz Wojnar (3. C) - 5. místo
•    Prezentace odborné akce Den s podnikovým managementem - Tomasz Pilch, Abraham Taska,
     (přehlídka středních a vysokých škol Ostrava)      Adam Chmiel (4. B)

SOČ:

31. 3. 2011 - školní kolo SOČ - všichni níže uvedení - postup do okresního kola
5. 4. 2011 - okresní kolo SOČ (Č. Těšín)
- Vítězslav Částka (2. E) - 3. místo
- Oliver Šnajdr (2. E) - bez umístění
- Klára Antalová, Veronika Pospíšilová (3. F) - bez umístění
- Patrik Balcarek (2. C) - 1. místo, postup do kraj. kola
- Dominik Grácz, Tomasz Wojnar (3. C) - 1. místo, postup do kraj. kola

17. 5. 2011 - krajské kolo SOČ (Ostrava) - Patrik Balcarek (2. C)    
- Dominik Grácz, Tomasz Wojnar (3. C)

 

 

Práce SOČ:

Oliver Šnajdr:    Model utajeného policejního auta     (Elektrotechnika, elektronika, …)

Vítězslav Částka: Externí blesk     (Elektrotechnika, elektronika, …)

Klára Antalová, Veronika Pospíšilová:  Ideální partner 21. století     (Sociologie,…)

Patrik Balcarek:  Odlévání drobných kovových součástí    (Strojírenství)

Dominik Grácz, Tomasz Wojnar:  Model Oldhamovy spojky     (Učební pomůcky)

 

Přírodovědný klokan klokan

Střední školy okresu Karviná 1. října 2008

2008 - 2. místo Petr Parchanski

2008 - 3. místo - Jan Diviš

2008 - 12.-14. místo - Stonawski Martin a Zavadská Nikola.

 

Matematické soutěže

Celostátní matematická soutěž žáků středních odborných škol

1996 - 1. místo - Martin Pietryka
1996 - 4. místo - Petr Tomica

Cokoliv umíš, nebo sníš, že umíš … pusť se do toho.
Smělost má v sobě génia, sílu i kouzlo. GOETHE
Představivost je důležitější než znalost. EINSTEIN

 

 

Úspěchy v republikovém kole SOČ:

2002 - Marek Noga , 5. místo - Úprava palivového systému automobilu Škoda 120L

2000 - Lukáš Chlebus, Jan Duda, 4. místo - ZAŘÍZENÍ PRO URČOVÁNÍ MODULU PRUŽNOSTI

1998 - Stanislav Žyla, Petr Szoltys, Zbyszek Kupka, Zbigniew Molinek, 4. místo - VYPLETACÍ PŘÍPRAVEK PRO TENISOVÉ RAKETY

1998 - Michal Húska, Jiří Turoň, 2. místo - HVĚZDÁŘSKÝ DALEKOHLED

1995 - Zbyszek Mrózek, Petr Piskorz, Radoslav Žyla,Daniel Światkowski - prezentace výrobku - POSUVNÝ SVĚRÁK na Mladexu v Brně

1995 - David Buchwaldek, 2. místo - LETECKÝ MOTOR 



Úspěchy v krajském kole SOČ: 

2003 - Veronika Zedníková , 2. místo v oboru biologie PTÁCI VE VYBRANÝCH PROSTŘEDÍCH KARVINSKA

2003 - Petr Beránek, Jan Hajda , 2. místo v oboru učební pomůcky HISTORIE VÝPOČETNÍ TECHNIKY