Pedagogický sbor

POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 26. 8. 2020

 

Vedení školy

ředitelka: Ing. Česlava LUKAŠTÍKOVÁ
statutární zástupce ředitelky: Ing. Tomáš POSKER
zástupkyně ředitelky: Mgr. Radka KLOTKOVÁ
vedoucí dílen: Ing. Antonín KÖLLNER
výchovná poradkyně: Mgr. Marie FEICHTINGEROVÁ
školní metodik prevence: Ing. Andrea MONSKÁ


Vyučující

Jméno a přijímení
Kontakt Zkratka Vyučovací předměty Kabinet
Adamiš Radovan, Ing. adamis@sps-karvina.cz  ADA EPO, TVP, CIT, PRA 209 - 2. patro
Adámek Robert, Mgr. adamek@sps-karvina.cz ADK MAT, FYZ, WEB, ICT, ZAX 311 - 3. patro
Brych Radek, Mgr. brych@sps-karvina.cz BRY ROB, TEK, PRA, STR 318 - 3. patro
Diviš Marián divis@sps-karvina.cz  DIV MAT, CHE, ZEK, ICT 032 - přízemí
Feichtingerová Marie, Mgr. feichtingerova@sps-karvina.cz  FEI MAT 309 - 3. patro
Gajďoková Lenka, Mgr. gajdokova@sps-karvina.cz  GAJ MAT, ZVM 309 - 3. patro
Heczko Vilém, Bc. heczko@sps-karvina.cz  HEC POS, PRA D026 - dílny
Chlubna Miroslav, Mgr. chlubna@sps-karvina.cz CHLU ESP, ELM, PRA 031 - přízemí
Kijonka Martin, Ing., Ph.D kijonkam@sps-karvina.cz  KIM PRO, POS, TVP 108 - 1. patro
Kijonka Miloš, Ing., Ph.D kijonka@sps-karvina.cz KIJ AUT, CIT, KOM, TEM, MEC 318 - 3. patro
Klotková Radka, Mgr. klotkova@sps-karvina.cz  KLO NEJ, ANJ 208 - 2. patro
Köllner Antonín, Ing. kollner@sps-karvina.cz  KOL MIT, TVP 032 - přízemí
Kondělková Renáta, Mgr. kondelkova@sps-karvina.cz  KOD ANJ, ICT 031 - přízemí
Konečná Světlana, Mgr. konecna@sps-karvina.cz  KON ANJ 208 - 2. patro
Korta Miroslav, Ing. korta@sps-karvina.cz KOR ELT, ELM 209 - 2. patro
Kovalčík Tomáš, Mgr. kovalcik@sps-karvina.cz KOV TEV, ICT T078- tělocvična
Kowolowski Petr, Mgr. kowolowski@sps-karvina.cz  KOW APV, ICT, PRO, CIT, ROB L002 - laboratoře
Kryska Dominik kryska@sps-karvina.cz KRY CNC D022 - dílny
Kunčík Miroslav, Mgr. kuncik@sps-karvina.cz  KUN TEV T078- tělocvična
Kurilla Jan, Mgr. kurilla@sps-karvina.cz KLA ANJ 208 - 2. patro
Lukaštíková Česlava, Ing. reditel@sps-karvina.cz LUK ELE, ESP 070 - přízemí
Mokrosz Stanislav mokrosz@sps-karvina.cz  MOK PRA, SVA D021 - dílny
Monská Andrea, Ing. monska@sps-karvina.cz MON STT, TVY, TEK, TEM, EKO 318 - 3. patro
Nečasová Lucie, Mgr. necasova@sps-karvina.cz NEC CJL 108 - 1. patro
Ochmanová Marie, Ing. ochmanova@sps-karvina.cz OCH DEG, KOM, ICT, EKO 032 - přízemí
Palová Tereza, Bc. palovaTereza@sps-karvina.cz PAM TEV, TED, TEK 109 - 1. patro
Pasz Oleg, Ing. pasz@sps-karvina.cz  PAS CAD, PRO, VIZ, PRA 031 - přízemí
Posker Tomáš, Ing. posker@sps-karvina.cz  POR ELT, ETE, ELM 068 - přízemí
Sieberová Marie, Mgr. Sieberova@sps-karvina.cz SIB CJL, OBN 108 - 1. patro
Siudová Romana, Ing. siudova@sps-karvina.cz  SIU SPS, STR, STT, CAD, EKO 318 - 3. patro
Smužová Jana, Mgr. smuzova@sps-karvina.cz SMU MAT, CHE, ZEK, ICT 309 - 3. patro
Stříšovský Adam, Ing. strisovsky@sps-karvina.cz STS PRO, OSY L003 - laboratoře
Tyroň Adam Tyron@sps-karvina.cz TYR PSI, AUT, TVP 072 - přízemí
Vojtková Lada, Mgr. vojtkova@sps-karvina.cz VOT CJL 108 - 1. patro
Trnečková Eva, Mgr. trneckova@sps-karvina.cz TRE ANJ 031 - přízemí
Wojnar Jiří, PaedDr. wojnar@sps-karvina.cz WOJ FYZ, ZAE, ZEK 311 - 3. patro