Rekvalifikace v obsluze a programování CNC v roce 2010

Rekvalifikace v obsluze a programování CNC strojů i v letošním roce 2010 pokračují. Po úspěšných začátcích i v letošním roce pokračují rekvalifikace v programování Heidenhain Manual Plus a Heidenhain iTNC 530. Jak vypadaly dva předchozí běhy? Ročník 2008/09 absolvovalo 32 žáku třetích ročníku v programování Heidenhain Manual Plus a 28 žáku čtvrtých ročníku v programování Heidenhain iTNC 530.

 

Více informací se dočtete v přiloženém souboru.

Rekvalifikační kurzy 2010

CNC rekvalifikační kurzy - KARIMPEX - červen 2008

 

JPG

KARIMPEX-STROJÍRNY, s.r.o. je dynamicky rozvíjející se firma, která má sídlo v Orlové. Od dubna do června prošli rekvalifikačním kurzem na CNC frézku v systému HEIDENHAIN iTNC 530 tři mladí pracovníci, kteří si tak rozšířili své vzdělání a zvýšili kvalifikaci. Je to příklad dobré spolupráce mezi školou a strojírenskou firmou.

Číst dál...

CNC rekvalifikační kurzy - květen 2008

 

JPG

7. května 2008 - dalších 7 studentů 4. ročníku oboru strojírenství úspěšně ukončilo vzdělávací program "Seřizování, obsluha a programování číslicově řízených frézek". Studenti zdárně vykonali závěrečné zkoušky, při kterých museli před komisí obhájit své závěrečné práce. Na frézce FCS 28 CNC studenti předvedli celý postup výroby naprogramovaných součástí a prezentovali tak své závěrečné práce přímo u stroje.

Číst dál...

CNC rekvalifikační kurzy - duben 2008

 

JPG30.4.2008 - Prvních 5 studentů 4. ročníků oboru strojírenství úspěšně ukončilo vzdělávací program "Seřizování, obsluha a programování číslicově řízených frézek". Studenti zdárně vykonali závěrečné zkoušky a obdrželi od zástupce ředitelky Ing. Folwarczného osvědčení o rekvalifikaci pro pracovní činnost "Seřizování, obsluha a programování 3-osých číslicově řízených frézek se systémem HEIDENHAIN iTNC 530".

Číst dál...