V rámci projektu GLOBE měříme teplotu vzduchu.
Vždy v 7 hodin ráno a v solární poledne.       

Sport

Vítězství v okresním kole házené chlapců

1V úterý 27.11. proběhlo v hale „Slávia“ Havířov okresní kolo v házené chlapců. Naši studenti neměli konkurenci a rozdílem třídy porazili postupně družstva : Gymnázia Karviná, Gymnázia a OBA Orlová, SOU Lidická Havířov.

Následně nás čeká krajské kolo, kde už půjde o postup do finále o mistra České republiky.

Číst dál...

KB florbal challenge

Florbal 2018V úterý 20. 11. 2018 se v Ostravě konalo okresní kolo série KB florbal challenge a my jsme byli jako každoročně u toho. Naše chlapecké florbalové družstvo ukázalo svou sílu především v zápase s gymnáziem Orlová, kdy dvakrát prohrávalo, ale vždy velice bojovným a soustředěným výkonem dokázalo srovnat. Navíc v poslední minutě náš kapitán Adam Feber, jakožto i nejlepší střelec turnaje, prostřelil po vydařené akci soupeřovic brankáře a my se mohli radovat z důležité výhry.

Číst dál...

Basketbal chlapci

image1V posledních několika dnech měl velký spád středoškolský basketbal v karvinském okrese.
V pátek 2. 11. 2018 proběhlo městské kolo, kam několik přihlášených škol nedorazilo a tak jsme si to rozdali v jednom zápase s Gymnáziem Karviná. Tento souboj pro nás vyšel vítězně a my se pomalu balili na cestu do Českého Těšína, kde se už v úterý 7. 11. konalo okresní kolo. Zde jsme díky skvělému a bojovnému výkonu našich borců porazili všechny soupeře a pro letošní rok si odnášíme titul „Přeborníci okresu Karviná“. Toto vítězství je zároveň vstupenkou na krajské kolo, které se bude konat 27. 11. v Krnově. Zde náš tým narazí na opravdu silné soupeře a každý koš bude úspěchem. Držte proto našim chlapcům palce.

Číst dál...

Turnaj v malé kopané „KAROSHA 2018“

KAROSHA 2018Čtvrtý ročník turnaje v malé kopané „KAROSHA“, proběhl 20.6.2018 na hřišti naší školy. Po urputných bojích naše družstvo ve složení :Dominik Kula, Martin Vlachovský, Kristián Kaczmarczyk, Matěj Kisza, Bogdan Bocek, Lukáš Stromský, Tomáš Mokrý, Petr Pavlík, Martin Tököly, Martin Klimperle, David Dawid, Martin Siuda, Daniel Škatula, Michal Stuš, Adam Makovec, Stanislav Brachaczek, Daniel Hataš a Jan Motyčka obsadilo první místo. V úvodním utkání porazili SPŠ stavební Havířov 2 : 1, v následném utkání porazili Gymnázium Hladnov porazili 3 : 0 .

Číst dál...

Máme mezi sebou mistra republiky

MaximStudent 1.E Maxim Harnol se zúčastnil vrcholné mistrovské soutěže pro dorostenecké a juniorské závodníky v kulturistice a fitness Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2018, která se konala v sobotu 19. května v kulturním domě ve Velké Bíteši. Na soutěž se přihlásilo 144 závodníků do kategorií klasické a váhové kulturistiky, physique, bodyfitness a bikiny fitness. Na pódium nakonec nastoupilo 138 soutěžících. Ve své kategorii Maxim své soupeře porazil a zaslouženě získal zlato.

Číst dál...