Školní ples SPŠ Karviná

Školní ples SPŠ KArvináV sobotu 25. ledna 2020 pořádal HV SRPŠ SPŠ Karviná tradiční školní ples v Kulturním centru v Petrovicích. Na ples se přišli pobavit a zatančit nejen rodiče, přátelé školy a studenti, ale také sponzoři školy a mnoho hostů.

Ples zahájili a programem prováděli ředitelka školy paní ing. Česlava Lukaštíková a předseda spolku HVSRŠ pan ing. Tomáš Hronský.

Následovalo předtančení pod vedením manažera kulturních a společenských akcí pana Bc. René Ráce. Sérii latinsko-amerických tanců zatančil taneční pár Tobias Ottner & Karolína Jelinková – mistři ČR v kategorii junior I . Pak následovalo překvapení pro hosty, ve kterém zatančily a hosty pobavily čtyři krásné slečny.

Těsně před půlnocí proběhla volba květinové královny a krále kotilionů a pak už se všichni hosté těšili na „Soutěž o ceny“. Ceny byly krásné a velmi hodnotné. Darovali je štědří sponzoři, třídy a HVSRPŠ.

Bohatý program s výborným jídlem a občerstvením zajistili členové HV SRPŠ. K tanci hrála skupina Pristyband.

HV SRPŠ děkuje paní ředitelce, paní sekretářce a rodičům za přípravu a organizaci plesu, sponzorům a třídám za krásné dárky do soutěže, hudbě a účinkujícím za krásný večer plný zábavy.

Za HV SRPŠ

Ing. Marie Ochmanová