JSME NA FACEBOOKU

Soutěže

Kryštof Burda ve finále STC Microsoft

1Kryštofu Burdovi (2. D) se podařilo postoupit až do finále výběrového řízení studentského trenérského programu STC Microsoft v Praze, přestože nebylo moc času na detailnější přípravu.

Finální kolo proběhlo 17. prosince 2019 v sídle společnosti Microsoft v Praze a zúčastnilo se ho 63 finalistů. V průběhu celého dne probíhaly přednášky na různá témata, např. využití Office 365 ve škole či život v Microsoftu. Finalisté mohli nahlédnout do prostorů společnosti a dozvědět se o trendech v IT.

Číst dál...

Účast v soutěžích se vyplácí! Talent 2019

talent 2019Třinecké železárny a další velké firmy regionu společně s městem Třinec každoročně oceňují úspěšné studenty. Talent 2019 se uskutečnil 13. června 2019 ve společenském sále kulturního domu Trisia v Třinci.

Mezi oceněnými talenty se na základě návrhu školy objevili letos také tři naši studenti Dominik Kryska, Pavel Stenchlý a Vojtěch Tomala, kteří z rukou významných představitelů společnosti TŽ převzali ocenění za úspěchy v soutěžích a finanční poukázku.

Číst dál...

Pavel s Vojtou na Stretechu na ČVUT

stretch5. června 2019 se studenti Pavel Stenchlý a Vojtěch Tomala (oba 3. E) zúčastnili 13. ročníku konference Stretech pořádanou ČVUT v Praze.

Co je Stretech?

Stretech je setkání studentů středních škol z celé České republiky na ČVUT, kde mezi sebou studenti prezentují své projekty ve formě stánků. Mezi stánky prochází učitelé a žáci z jednotlivých středních škol, studenti a profesoři z ČVUT, a dokonce i veřejnost, protože se jedná o veřejně přístupnou akci.

Číst dál...