Projekt Erasmus+

Erasmus+V pátek 6. března se učitelé naší školy měli možnost seznámit s průběhem a výsledky školení „Teaching in a 21st Century School“ na Madeiře od 17. do 22. února 2020. Školení v rámci projektu Erasmus+ se zúčastnili Oleg Pasz a Radek Brych.

Číst dál...

Projekt Erasmus+

Polska V pátek 28. března nás navštívily děti z polské základní školy nr.10 Wodzisław Śląski. Se školou jsme navázali styky v rámci minulého projektu Erasmus+ Learning Beauty. Během návštěvy si děti vyzkoušely programování Lego robotů (Sumo soutěž), řízení kolaborativních průmyslových robotů a seznámily se s možnostmi 3D tisku.

Číst dál...

Odpoledne plné tipů do výuky

Aneb předáváme si zkušenosti ze zahraničních kurzů

ErasmusDíky projektu Erasmus+ – Odbornost bez jazykových bariér 2 se naši pedagogové mohou účastnit vzdělávacích kurzů v zahraničí. Je to obrovská příležitost k poznávání jiných kultur a odlišností a sdílení zkušeností.

V pátek 15. listopadu 2019 jsme se sešli, abychom si navzájem ukázali, co jsem si z těchto kurzů odnesli a jak získané zkušenosti aplikujeme v praxi.

Číst dál...

Z Lotyšska se všichni vrátili nadšení!

LitvaV pátek 6. dubna 2018 se vydala skupina 7 studentů a 3 pedagogů na týdenní cestu do města Daugavpils v Lotyšsku v rámci projektu Erasmus+ Learning Beauty. Na rozdíl od minulého výjezdu se tentokrát necestovalo minibusem, ale letadlem. Protože letadlo odlétalo v sobotu z Prahy brzy ráno, všichni raději přespali noc před odletem v Praze.

Číst dál...