csendeplrusk

Laboratoře

Laboratoře strojírenství

Na tomto pracovišti se studenti oboru strojírenství vyučují v obsluze a programování CNC strojů, v programování a obsluze číslicově řízených strojů s profesionálním řídícím systémem HEIDENHAIN. Pro naplnění těchto cílů je škola vybavena soustruhem MASTURN 32 CNC a frézkou FCS 28 CNC. Dalším kvalitativním skokem ve vzdělávání je možnost využití CAD/CAM systému EdgeCAM, který se vyučuje na SPŠ, pro přenos a odzkoušení vytvořených programů v EdgeCAM přímo na výrobním CNC stroji.

cnc2.jpgcnc3.jpgcnc4.jpg

  

Učebna mikrokontrolérů Atmel

konfigurace: Procesor Inte Pentuim 1 166Mhz, 16MB RAM, OS MS-DOS

123456789

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laboratoř elektrotechnických měření

V laboratoři se měří nejrůznější elektrické součástky a stroje. Tranzistory, Kondenzátory, transformátory, elektromotory apod.

12345

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laboratoř automatizace

Laboratoř automatizace se používá pro základy číslicové techniky a elektrotechnických měření. Zapojují se zde na nepájivá pole různe obvody pro změření.

1234567891011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laboratoř mechatroniky

42153

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laboratoř chemie a fyziky

Základní laboratoř oboru průmyslové ekologie, zde studenti vykonávají chemické rozbory a pokusy. Fyzikální laboratoř je vybavená různými zařízeními pro uskutečnění fyzikálních pokusů, slouží k provádění laboratorních prací z fyziky studentům oboru Technické lyceum.

chemie.jpgchemie_1.jpgfyzika2.jpgfyzika3.jpg