csendeplrusk

Prezentiáda 2021 – oba naše týmy postupují do Krajského kola

PrezentiádaJako každý rok i letos probíhá soutěž prezentačních dovedností studentů středních škol. A jako každý rok i letos je SPŠ Karviná u toho.

Online prostředí nám výběr našich reprezentantů trochu znepříjemnilo, ale naopak jim připravilo příležitost jak na svých projektech pracovat někdy i nonstop. Jak klasická školní výuka, tak i prezentiáda v letošním roce probíhá distančně. To spoustu našich studentů bohužel odradilo a zájem se účastnit nebyl tak velký jako v minulých letech.

Ovšem i přesto se našlo několik týmů, které se této příležitosti nevzdaly a hned po vyhlášení letošních témat začaly bedlivě pracovat. Prvně v rámci hodin ICT v jednotlivých třídách, poté už ve školním kole s těmi, kteří byli ochotni investovat do svých prezentací o trochu více energie než ostatní. Z tohoto síta nám ze školního kola vystoupily dva týmy.

Oběma našim týmům se nějak nepozdávalo téma „90,60,90“ a tak si vybraly téma „Správná odpověď neexistuje“.

Prvním týmem jsou hoši z 2.B Adam Puczok a Bogdan Szymczysko z týmu STOŁ S POWYŁAMOWANYMI NOGAMI.

Druhým týmem pak kluci z 1.D Tomáš Peter a Dominik Patola z týmu SHINIGAMI

Prezentace obou týmů se porotě soutěže líbila, a tak všichni postoupili do krajského kola, které proběhne 22. 4. 2021 od 8 hodin. Budeme jim držet palce.

Chtěli byste prezentace našich soutěžních týmů vidět?

Zúčastněte se online generální zkoušky dne 20. 4. 2021 ve 14.15 hodin v aplikaci Teams. Přístup naleznete na odkazu níže:

teams.microsoft.com