csendeplrusk

Conti Therm

Conti Therm

CONTI TERMDobrý den,

jsme česká firma Conti Therm, působící v oblasti elektrotechniky a přesného strojírenství již téměř 20 let. Patříme k významným výrobcům indukčních technologií určených pro průmyslové ohřevy kovových materiálů.

Sídlíme v Třinci, působení naší firmy je však celosvětové, vyvážíme své stroje mimo jiné do Ameriky a Asie. Jsme firmou odborníků a zakládáme si na individuálním řešitelském přístupu, vysoké kvalitě ve vývoji, realizaci moderních technologií i nestandardních strojních dílů. Naše činnost se profiluje do tří stěžejních oblastí, a to do výroby jednoúčelových strojů na bázi indukčních ohřevů, výroby speciálních nástrojů osazených slinutými karbidy nebo polykrystalickým diamantem a služeb dílny CNC obrábění. Disponujeme rovněž vlastní vývojovou a konstrukční kanceláří zaměřenou na strojírenství a elektrotechniku.

 

Do svého týmu neustále hledáme nové zaměstnance, s chutí podílet se na velmi zajímavých projektech, dbáme rovněž na další vzdělávání a aktuální rozhled v oboru. Proto jsme se rozhodli obrátit se na Vás - absolventy.