csendeplrusk

Erasmus+2018

Projekt Erasmus+

euOd srpna 2018 do černa 2020 naše škola realizovala projekt Erasmus+ Odbornost bez jazykových bariér 2 - č. p. 2018-1-CZ01-KA101-047661

Projekt byl zaměřen na další vzdělávání učitelů. V rámci dvouletého projektu se učitelé zúčastníli osmi týdenních kurzů v zahraničí. Jedná se o kurzy s následující tématikou:

Číst dál...

Projekt Erasmus+

Erasmus+V pátek 6. března se učitelé naší školy měli možnost seznámit s průběhem a výsledky školení „Teaching in a 21st Century School“ na Madeiře od 17. do 22. února 2020. Školení v rámci projektu Erasmus+ se zúčastnili Oleg Pasz a Radek Brych.

Číst dál...

Projekt Erasmus+

Polska V pátek 28. března nás navštívily děti z polské základní školy nr.10 Wodzisław Śląski. Se školou jsme navázali styky v rámci minulého projektu Erasmus+ Learning Beauty. Během návštěvy si děti vyzkoušely programování Lego robotů (Sumo soutěž), řízení kolaborativních průmyslových robotů a seznámily se s možnostmi 3D tisku.

Číst dál...

Odpoledne plné tipů do výuky

Aneb předáváme si zkušenosti ze zahraničních kurzů

ErasmusDíky projektu Erasmus+ – Odbornost bez jazykových bariér 2 se naši pedagogové mohou účastnit vzdělávacích kurzů v zahraničí. Je to obrovská příležitost k poznávání jiných kultur a odlišností a sdílení zkušeností.

V pátek 15. listopadu 2019 jsme se sešli, abychom si navzájem ukázali, co jsem si z těchto kurzů odnesli a jak získané zkušenosti aplikujeme v praxi.

Číst dál...

Erasmus Day na SPŠ Karviná

Erasmus DayVe čtvrtek 10. října 2019 proběhnou na naší škole pracovní dílny pro žáky ZŠ zaměřené na propagaci projektů Erasmus:

  1. Prezentace projektů Erasmus – Laboratoř CNC
  2. Mobilní aplikace – Laboratoř mechatroniky
  3. 3D tisk – Učebna výpočetní techniky č. 4

Číst dál...