csendeplrusk

Bohatý předvánoční program

m IMG 5801Poslední týdny před Vánocemi byly jako vždy bohaté na různé aktivity zpříjemňující dny adventního měsíce. Už ve středu 12. prosince jsme si společně zazpívali v hale školy koledy, a to jak tradiční, české, tak anglické.
Následně ve čtvrtek 20. prosince probíhalo v zasedací místnosti školy tradiční vánoční posezení, organizované vyučujícími českého jazyka pro první ročníky. S pomocí hudebně nadaných studentů Jana Bílka, Tomáše Kunze a Maxima Harnolla (všichni z 2.E) a Evžena Bierského (3.E) si žáci prvních ročníků vyslechli vánoční příběhy, několik veršů, nejen vánočních písní a na závěr jsme si zanotovali tradiční české koledy. Snad toto vánoční dopoledne pomohlo naladit předvánoční atmosféru a tu si studenti mohli přenést i do svých domovů.


A poslední předvánoční den jsme vyrazili do divadla. Komedie 1 + 1 = 3 v podání herců Těšínského divadla naladila spíš silvestrovské veselí, a tak jak učitelé, tak studenti odcházeli z divadla zcela vyčerpáni, smíchem. Mnozí z nich uváděli, že je od smíchu bolí doslova bránice. Tak ať se v podobné uvolněné náladě odehrává celý nový rok.

IMG 5789 IMG 5793

 IMG 5801IMG 5807IMG 5812